В Таїровській селищній раді пройшла комісія ТЕБ та НС

Дата: 17.03.2020 12:41

В Таїровській селищній раді обговорили організацію взаємодії служб, підприємств, установ та організацій щодо недопущення занесення та поширення коронавірусу на території ОТГ. Наразі жодного випадку зараження мешканців громади не виявлено. А лікарі консультативно-діагностичного центру отримали офіційні рекомендації від МОЗу щодо нового коронавірусу. Окрім закуплено тест-системи для виявлення COVID – 19, вже 19 березня будуть доставлені перші 100 примірників. На базі КДЦ є 6 койко-місць, які готові прийняти хворих на коронавірус, можливе відкриття окремого ізолятора для інфікованих, він розрахований на більшу кількість інфікованих.

Окрім того, на засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було вирішено, що КДЦ забезпечить «Таїровтранссервіс» та інших перевізників засобами дезінфекції, проводитиметься дезінфекція і в місцях масового скупчення людей. Також рекомендовано тимчасово зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з присутністю понад 10 осіб, розташованих га території громади, до особливого розпорядження та скасування т. в. о. голови Таїровської селищної ради обмежувальних заходів:

•  бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;
• дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних;
• фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів;
• усіх магазинів, крім продуктових та аптек;
• торговельно-розважальних центрів;
• будівельних ринків та інших (крім продуктових);
• ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях, барів, клубів, кафе, дискотек, пабів;
• інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).

Буде скасоване і проведення усіх культурно-масових заходів, запланованих до 3 квітня та обмежено особистий прийом у Таїровській селищній раді. У разі додаткової інформації звертайтеся за телефоном: 0 – 800 – 75 – 17 – 01. Зокрема відвідування селищної ради громадянами можливе за наявності масок або респіраторів.