Через коронавірус в Таїровській ОТГ рекомендується зачинити об’єкти загального користування

Дата: 16.03.2020 11:26

В Таїровській ОТГ рекомендовано тимчасово зупинити роботу об’єктів загального користування, розташованих на території з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19. Відповідне розпорядження підписала т. о. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Відповідно до документу рекомендується 16 березня 2020 року з 00.00  зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, розташованих на території Таїровської селищної ради та скасувати обмежувальні заходи:

•  бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;
• дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних;
• фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів;
• усіх магазинів, крім продуктових та аптек;
• торговельно-розважальних центрів;
• будівельних ринків та інших (крім продуктових);
• ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях, барів, клубів, кафе, дискотек, пабів;
• інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).

Керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб'єктів підприємницької діяльності буде попереджено про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.