Ніяких вантажівок: по вулиці Майстерській буде введено обмеження проїзду

Дата: 13.03.2020 15:50

По вулиці Майстерській, ж/м «Чорноморка» буде обмежено рух великогабаритного транспорту. Таке рішення було прийняте сьогодні на позачерговому засіданні виконкому Таїровської селищної ради.

«В селищну раду неодноразово зверталися мешканці «Золотої горки» щодо заборони проїзду вантажівкам по вулиці Майстерська. Адже вони руйнують дороги. Тому це питання ми сьогодні розглянули і прийняли рішення дозволити встановити арку, яка обмежуватиме проїзд транспорту вище 2,5 метра по цій вулиці», — зазначила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Нагадаємо, усього на позачерговому засіданні виконкому було розглянуто сім питань. Усі вони прийняті майже одноголосно.