В Таїровській громаді працюють на подоланням безробіття

Дата: 18.02.2020 16:22

Для подолання безробіття на селі між Таїровською селищною радою та Одеським обласним центром зайнятості було підписано угоду про співробітництво. Шляхом об’єднання зусиль сторони планують спільно діяти у сфері сприяння зайнятості населення та створювати нові робочі місця у громаді. Учора у Таїровському ЦНАПі проводилися перші консультації населення.

Сама ж угода передбачає, що центр зайнятості підбиратиме незайнятим громадянам роботу відповідно до здібностей, освіти та враховуючи потреби ринку праці, проводитиме інформування роботодавців щодо наявності на обліку незайнятих мешканців, які мають відповідні професійно-кваліфікаційні якості.

Окрім того, населення, що не працює, зможе брати участь у тематичних семінарах з організації підприємницької діяльності. Центр зайнятості надаватиме безкоштовні профорієнтаційні послуги та профконсультації, забезпечуватиме направлення безробітних на навчання за професіями, які мають підвищений попит на території селищної ради.