В Таїровській селищній раді пройшло засідання виконкому

Дата: 04.02.2020 13:43

Сьогодні члени виконкому Таїровської селищної ради розглянули 47 питань порядку денного. Серед яких: надання матеріальної допомоги мешканцям ОТГ, надання дозволів на вчинення правочину, переведення садових будинків у жилі та надання дозволів на розміщення тимчасових споруд для підприємницької діяльності. Також на засіданні були розглянуті заяви громадян про присвоєння адрес земельним ділянкам, що утворилися в результаті поділу та інші.

Окремо члени виконкому обговорили проблему бездомних собак, які розгулюють вулицями громади. Найближчим часом їх усіх планується відвезти на огляд до ветеринарів та простерилізувати тих, які ще цю процедуру не проходили.