Таїровські спортсмени беруть участь у чемпіонаті Ураїни з футзалу

Дата: 04.02.2020 11:00

Вчора у Чорноморську стартував чемпіонат України U-10. У ньому беруть участь 16 команд з різних куточків України, зокрема і наші юні футболісти з ДЮСК "Таїрово". У перший ігровий день наша команда грала двічі. Перший раз з командою ФК "Дунай" м. Ізмаїл, якій таїровські спортсмени програли з рахунком 1:9. Другий матч пройшов з ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська область. Таїровським спортсменам вдалося обіграти противників з рахунком 4:2, враховуючи пенальті.

Заначимо чемпіонат U-10 проходить у Чорноморську з 3-го по 7-ме люте 2020 року. У другий ігровий день збірна ДЮСК "Таїрово" грає проти КІВС "Енергія" м. Львів та Sever Academy "КДЮСШ №1" м. Харків.