В Таїровській селищній раді пройшла 22-га сесія

Дата: 30.01.2020 16:00

Звіт про використання бюджету,  реорганізація Сухолиманської ради, порядок акредитації ЗМІ – ці та інші питання розглянули сьогодні депутати на 22-й сесії. Засідання розпочалося з хвилини мовчання, присутні вшанували пам’ять Хасана Хасаєва. Усього на порядок денний було винесено 15 питань, а у сесії взяли участь 24 депутати.

Зокрема депутати проголосували за організацію харчування та затвердження графіку роботи комунального закладу дошкільної освіти «Журавлик», встановлення премій працівникам закладів соціальної сфери Таїровської селищної ради на 2020 рік, присвоєння назв новоутвореним вулицям та провулкам на території масиву 10 в житловому масиві «Дружний» та інші.

Зазначимо, з 15 питань рішення було прийняте по 13 питанням.