В Таїровському ЗЗСО пройшли тематичні уроки до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2020 15:54

Для учнів Таїровського закладу загальної середньої освіти провели виховні години на теми: "Голокост — шрам на серці людства", "Історія скорботи та героїзму", "Голокост — трагічна сторінка історії". А також тематичні уроки з історії України на тему: "Україна в роки Другої світової війни. Нацистський "новий порядок".

Зазначимо, 1 листопада 2005 року Генеральна асамблея ООН прийняла Резолюцію, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження». Саме цей документ оголосив 27 січня (день звільнення в'язнів найбільшого концтабору Аушвіц), як Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.