В Таїровському Будинку культури пройшли урочистості до Дня Соборності України

Дата: 22.01.2020 19:58

З нагоди Дня Соборності України в Таїровському Будинку культури пройшов святковий концерт. Його відвідали учні ЗЗСО, мешканці громади, працівники селищної ради, депутати та т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака. Для присутніх виступили народний ансамбль «Мрія», викладачі Таїровської школи мистецтв та працівники будинку культури. Це були драйвові та запальні виступи, народні пісні, танці, гра на скрипці та на саксофоні, а на початку гостям продемонстрували коротке відео про історію свята.

Зазначимо, День Соборності відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.