В Таїровській громаді відбулася зустріч з представниками ОБСЄ

Дата: 22.01.2020 14:04

Тимчасово виконуюча обов’язки голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака провела виїзну зустріч з представниками Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Сторони обговорили співробітництво у організації безпечного руху на в’їзді до смт Таїрове. А саме — встановлення світлофору, нанесення пішохідної розмітки та облаштування зупинок для автобусів.

«Ця проблема існує вже, мабуть, понад 10 років. Ділянка на в’їзді є небезпечною не лише для водіїв машин, але й для пішоходів. Тут відбулося декілька смертельних аварій. Окрім того, тут зупиняються автобуси, які прямують на Чорноморськ і підбирають або висаджують пасажирів. Тому зупинка тут вкрай необхідна, як і світлофор та пішохідний перехід», — підкреслила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Зазначимо, також у зустрічі взяли участь представники поліції та Служби автомобільних доріг в Одеській області. Сторони домовились підготувати можливі варіанти розміщення світлофору, зупинок та пішохідного переходу та обговорити напрацювання та шляхи їх втілення під час наступної зустрічі.