Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування

Дата: 13.01.2020 16:09

Таїровська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169 та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на вакантні посади:

- начальник управління гуманітарної політики -1 од;

- начальник юридичного відділу  – 1 од;

- начальник відділу управління персоналом – 1 од;

- заступник начальника відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер  –    1 од;

- головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури – 1 од;

- головний спеціаліст відділу організаційної роботи та діловодства – 1 од;

- спеціаліст служби у справах дітей — 2 од;

- головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури – 1од;

-  спеціаліст відділу містобудування та архітектури — 1од.

Вимоги до кандидатів:

Начальник управління гуманітарної політики:

1. Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

2. Знання Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», нормативних документів, що стосуються та діяльності органу місцевого самоврядування; постанов, розпоряджень, інших нормативно-правових актів, що регулюють розвиток відповідної сфери управління та напрямку діяльності відділу на посаду в якому претендує кандидат; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції підрозділу.

3.  Вільне володіння державною мовою.

4. Впевнене володіння основними принципами роботи на комп'ютері та відповідними програмними засобами.

5. Стаж роботи на керівних посадах на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 5 років.

Начальник юридичного відділу

1. Вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

2.  Знання Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», нормативних документів, що стосуються та діяльності органу місцевого самоврядування; постанов, розпоряджень, інших нормативно-правових актів, що регулюють розвиток відповідної сфери управління та напрямку діяльності відділу на посаду в якому претендує кандидат; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції підрозділу.

3.  Вільне володіння державною мовою.

5. Стаж робити на керівних посадах або в органах місцевого самоврядування не менше 2 років, стаж роботи за фахом не меньше восьми рокiв

Начальник відділу управління персоналом

3.  Вільне володіння державною мовою.

5. Стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 10 років.

Заступник головного бухгалтера відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності.

1. Вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

3.  Вільне володіння державною мовою.

5. Стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 4 років та стаж роботи в сфері бухгалтерського обліку та звітності не менше 4 років.

Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури:

3.  Вільне володіння державною мовою.

5. Стаж роботи за фахом не менше 2-х років.

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи та діловодства:

3.  Вільне володіння державною мовою.

5.Стаж роботи за фахом в напрямках організаційної роботи та/або діловодства  не менше 3 років.

Спеціаліст служби у справах дітей

1. Вища освіта не нижче за рівнем молодшого бакалавра або бакалавра.

3.  Вільне володіння державною мовою.

Головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури:

5. Стаж роботи за фахом.

Спеціаліст відділу містобудування та архітектури:

1. Вища освіта не нижче за рівнем молодшого бакалавра або бакалавра за фахом.

3.  Вільне володіння державною мовою.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь в конкурсі; (http://dsvv.gov.ua/wp-content/uploads/2015/08/Z-R-A-Z-O-K-zayavy-na-konkurs1.doc)

- заповнена особова картка /форма П-2ДС/ з відповідними додатками; (http://dsvv.gov.ua/wp-content/uploads/2015/08/Forma-P-2DS-dlya-zapovnennya.docx)

-автобіографія або резюме;

- 2 фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

- письмову заяву, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї;

- особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу у друковану засобі масової інформації.

Термін подання заяв до 13.02.2020 року.

Конкурс проводитиметься на посади начальників управлінь та відділів (заступників) - 21.02.2020 року.

Конкурс проводитиметься на посади головних спеціалістів,спеціалістів та адміністраторів  28.02.2020року.