За перший тиждень роботи КДЦ у Райдужному відвідали близько 200 мешканців

Дата: 26.12.2019 14:28

Близько 200 мешканців Таїровської громади відвідали консультативно-діагностичний центр у Райдужному після відкриття. Переважна більшість відвідувачів підписали декларації із сімейними лікарями та педіатрами. Також 67 мешканців здали аналізи, зокрема і в амбулаторії.

Зазначимо, у діагностичному центрі можна пройти УЗД, електрокардіографію, загальні та біохімічні аналізи. В наявності КДЦ є операційний блок, в якому проводять оперативні втручання хірургічного, дитячого хірургічно, травматологічного, отоларингологічного, гінекологічного, урологічного профілю. У приміщенні закладу облаштовано дві палати, в кожній з яких по три ліжка.

Графік роботи консультативно-діагностичного центру: 8:00- 20:00 з понеділка по п’ятницю, у суботу заклад працює з 8:00 до 15:00. Записатися на прийом до лікаря можна за посиланням: global.newmedicine.com.ua або зателефонувати за номером - 700-97-84.

Нагадаємо, «Таїровський консультативно-діагностичний центр» відкрили у День святого Миколая, 19 грудня. У ньому безкоштовно отримують якісні медичні послуги дитяче та доросле населення громади.