У Чорноморці-2 відкрили дитячий майданчик

Дата: 23.12.2019 10:17

Новий дитячий майданчик відкрили у ж/м «Чорноморка – 2» по вулиці Злагоди. На захід запросили Діда Мороза та Снігуроньку, які розважали малечу.

На новому майданчику для дітей встановлено карусель, подвійну гойдалку, дитячий ігровий комплекс «Мрія», спортивний комплекс, лавки та урни. Для безпеки дітлахів під час ігор улаштовано тверде покриття та встановлено огорожу.

Нагадаємо, напередодні з ходом робіт на інфраструктурних об’єктах ознайомилася т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака. Зокрема вже функціонує спортивний майданчик після капітального ремонту біля будинків 46 та 47 по вулиці 40-річчя Перемоги.