Двадцята сесія Таїровської селищної ради: депутати прийняли бюджет на 2020 рік

Дата: 19.12.2019 10:14

Бюджет на 2020 рік прийняли сьогодні депутати Таїровської селищної ради під час засідання сесії. «За» проголосували 20 депутатів, з 25 присутніх. Відтак, обсяг доходів бюджету селищної ради на 2020 рік складає понад 178 мільйонів гривень, що на 4 мільйони більше ніж торік.

Фінансовий ресурс селищної ради у наступному році буде розподілено на первинну медичну допомогу населенню, організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності селищної ради, культурні заходи, ЖКГ, економічну діяльність, а також громадський порядок та безпеку.

Загалом на сесії було розглянута 4 питання. Зокрема щодо внесення змін до Таїровської селищної «Про утворення та затвердження структури і штатної чисельності виконавчих органів Таїровської селищної ради», створення КП «Спортивний клуб «Таїрове» та передачу безоплатно громадянину Коробко Анатолію у власність квартири. Усі питання було прийнято.