В Таїровській селищній раді обрали директора консультативно-діагностичного центру

Дата: 18.12.2019 12:08

В Таїровській селищній раді пройшов конкурсний відбір на посаду директора консультативно-діагностичного центру. Документи подав лише один кандидат – Юрій Попов. Сьогодні конкурсна комісія провела з ним співбесіду та заслухала план розвитку медичного закладу.

За результатами співбесіди члени комісії одноголосно підтримали кандидатуру Юрія Попова. Претендент відповідає усім вимогам відбору. Зокрема має декілька вищих медичних освіт та досвід на керівних посадах у закладах охорони здоров’я понад 16 років.

Окрім того, члени комісії приймали рішення спираючись на готовність кандидата брати на себе відповідальність, уміння аналізувати проблеми й налагоджувати ділові зв’язки, здатність висловлювати свої думки, комунікабельність, а також ділові та вольові якості.

Нагадаємо, відкриття «Таїровського консультативно-діагностичного центру» у ж/м «Райдужний» відбудеться завтра, 19 грудня, о 12 годині.