Привітання з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2019 08:51

Тимчасово виконуюча обов’язки голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака привітала представників органів місцевого самоврядування з професійним святом.

«Місцеве самоврядування – одна з ефективних і потужних інституцій держави. Без неї неможливо уявити сучасну демократичну Україну. Ми маємо змогу захищати та реалізовувати свої інтереси та створювати комфортне життя у громаді. І це цілком конкретні речі – дитячі садочки, школи, медичні заклади, дороги, освітлення, спортивні та дитячі майданчики, благоустрій територій.
На органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан громади та добробут її мешканців. Тож нехай це свято об'єднає нас у спільному прагненні зробити Таїровську ОТГ зразковою. Вітаю всіх працівників місцевого самоврядування та депутатів з професійним святом. Натхнення в подальшій праці, нових звершень, миру та злагоди!» — зазначила Лариса Бурлака.

Нагадаємо, День місцевого самоврядування відзначається щорічно 7 грудня, згідно з указом Президента від 25 листопада 2000 року.