У п’ятницю частина Таїровської громади залишиться без світла

Дата: 04.12.2019 14:03

У п’ятницю, 6 грудня, частина Таїровської громади залишиться без світла. Електропостачання буде відключено у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт. Світла не буде з 9 ранку до 17 вечора. Про це повідомляє АТ «Одесаобленерго».

Відключення відбудеться за наступними адресами:  смт.Чорноморка, ж/м «Червоний Хутір»: Бр.Стицьковських, Березова, Виноградна, Григор`єва, Дорожна,  Друга, Злагоди, Інститутська,  Каштанова, Кленова, Кілійська, Колекційна, пр.Колхозний, Лабораторна,  Малинова, Маячна, М.Троіцького (3/1-3/11, 7), Миру, Новоселів, Новоукраїнська, Новоросійська,  Овідіопільська,  Отрадна, Парнікова,  Патріотична, Перша, Першотравнева, Побратимів, Польова (1-17а,12-34), Приморська, Погранична, Ринкова, Садова, Світла, Північна, Сьома, пр.Свободи (1-1/6),  Торгова, Тельмана (2-34,1/1-1/21,26/12), Теплична, пр.Технічний, Третя, Хуторська, Четверта, пр.Червоний, пр.Ялинковий, ж/м «Дружний», ВАТ «Дайберг», с/к «Хуторок», ОК «Клен-777», масив №11, ЖСО «Громада», ОК «Україна», ЖКС «Софіївський дом-1» ЖЕО «ПАН»,  ОК «Феофанія Одеська», ЖОК «Фієста», с/к «Єсенія». ВАТ «Фортуна», Агрохімлабораторія, КНС,Полипласт, оптовий ринок,  ф-ма «Ассоль», ТЦ Метро, Автосервіс, ринок будматеріалів, МКП «Титан», стадіон,  м-н «Марія», АЗС ОЙЛ, Концерн «ОдесаАгроГаз», Виробнича база, СКЗ «Одессгаз», Магазин, ательє пошиву одягу, аптека,  МНПП «Електрон», ВАТ «Авис», швейний цех , кафе-бар, Будинок побуту, автостоянка, Б/с «Київстар», бс «Водафон Україна», ВАТ «ЮТК», Деревообробний цех, «Восход-1»,  СТО, Завод опалювального обладнання, ПП «МММ», Готельний комплекс.