«Конфліктна чутливість»: в Таїровській громаді провели захід в рамках акції «16 днів без насильства»

Дата: 03.12.2019 18:50

В Міжнародний день людей з інвалідністю в будинку культури селищної ради провели інформаційно-просвітницький захід «Конфліктна чутливість» задля підвищення обізнаності населення щодо запобігання та протидії домашньому насильству. Про типи конфліктів та шляхи їх вирішення присутнім розповів Євген Шляхтін – радник проєкту «Розвитку соціальної згуртованості в Одеській області».

Окрім того, учасникам була представлена дорожня карта для осіб, які постраждали від домашнього насильства, гендерної дискримінації та торгівлі людьми. Захід організовано відділом соціального захисту та охорони здоров’я Таїровської селищної ради.

Відтак, особам, які зазнали насильство необхідно звернутися до таких установ:

1. До поліції за номером 102 або до дільніничого інспектора за місцем проживання;
  2. Контактний центр системи надання безоплатної правової допомоги в Україні, тел. 0800 213 103
  3. До громадського руху «Віра, Надія, Любов», тел. (048) 777 25 17;
  4. Овідіопольський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, тел. (04851) 3 11 81;
  5. Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради, тел. 0 800 751 701;
  6. Відділ соціального захисту та охорони здоров’я управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради, тел. 0 800 751 701.

Якщо відбулося насильство над дітьми, варто звертатися до служб, які безпосередньо займаються цим питання:

1. Служба у справах дітей Таїровської селищної ради, тел. 0 800 751 701
  2. Сектор ювенальної превенції Овідіопольського відділу поліції, тел. (04851) 3 15 90
  3. Національна поліція за номером 102.

Нагадаємо, Таїровська ОТГ долучилася до Всесвітньої акції «16 днів без насильства». Період кампанії триває з 25 листопада по 10 грудня та охоплює важливі дати: Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок (25 листопада), Всесвітній день боротьби зі СНІДом (1 грудня), Міжнародний день боротьби з рабством (2 грудня), Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями (3 грудня), Міжнародний день волонтера (5 грудня), Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі (6 грудня), Міжнародний день боротьби з корупцією (9 грудня), Міжнародний день прав людини (10 грудня).