В Таїровській селищній раді відбулося засідання виконкому

Дата: 29.11.2019 16:05

Надання матеріальної допомоги мешканцям, зарахування на квартирний облік, присвоєння адрес об’єктам нерухомості та інші важливі питання розглянули сьогодні члени виконавчого комітету Таїровської селищної ради. На порядку денному було 45 питань, з яких майже всі було прийнято одноголосно.

Зокрема члени виконкому проголосували за надання одноразової матеріальної допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, за демонтаж самовільно встановлених загороджувальних конструкцій на території ЖК «Академмістечко-Совіньон» та СК «Таїр». Також на засіданні було погоджено надання дозволу на розробку проєктів зупинки транспорту на розі вулиць Вільямса-Спортивна та благоустрою території вздовж вулиці Пляжна. Окрім того члени виконкому підтримали питання щодо виконання проєкту благоустрою території комунальної власності від вулиці Степова до вулиці Заводська вздовж узбережжя Сухого Лиману.