У грудні в Таїровській громаді відкриють консультативно-діагностичний центр

Дата: 25.11.2019 16:45

У ж/м «Райдужний» функціонуватиме новий медичний заклад, який обслуговуватиме всіх мешканців громади. Відкриття «Таїровського консультативно-діагностичного центру» заплановане на 19 грудня. Про це повідомила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

«Мешканцям Таїровської громади більше не доведеться їздити в Одесу або Овідіополь за якісними медичними послугами. Їх вони зможуть отримати у новому консультативно-діагностичному центрі. Також тут громадяни зможуть заключити декларації із сімейними лікарями або педіатром», - підкреслила Лариса Бурлака.

Зазначимо, наразі у консультативно-діагностичному центрі вже встановлено обладнання та облаштовано кабінети необхідними меблями, але підготовчі роботи ще тривають.