Дев’ятнадцята сесія Таїровської селищної ради: які питання розглядатимуть депутати

Дата: 21.11.2019 16:08

Соціальні, земельні та культурні питання розглядатимуть депутати Таїровської селищної ради на 19 сесії. Засідання відбудеться 27 листопада. Особлива увага на сесії приділятиметься плану соціально-економічного розвитку Таїровської селищної ради на 2020-2022 роки.

«Громада повинна постійно розвиватися. Тому особливу увагу ми зосередили на потребах населення. Наприклад, нам відомо про проблему з перевізниками, тому в наступному році плануємо придбати кілька комфортних автобусів для соціальних маршрутів, а надалі – створити автопарк. Окрім того, продовжуватимемо розвивати інфраструктуру. Плануємо будівництво нових шкіл, дитячих садочків, медичних закладів та, звичайно, доріг. Наша громада спроможна стати найкращою і ми будемо працювати у цьому напрямку», — підкреслила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Зазначимо, також планом передбачено розвиток інвестиційної політики, створення умов для розвитку малого та середнього бізнесу, підтримка агропромислового виробництва, забезпечення високої якості освітніх послуг, розробка нових туристичних продуктів, покращення стану навколишнього середовища та інше.

План соціально-економічного розвитку Таїровської селищної ради будується на чотирьох пріоритетних напрямках: забезпечення розвитку економіки, підвищення соціальних стандартів життя населення, створення комфортного безпечного життєвого простору, підвищення ефективної системи управління ОТГ. Обрані напрямки будуть реалізовані через заходи, цільові програми та розроблені проєкти розвитку.