Збір пропозицій для придбання житла дитині, позбавленій батьківського піклування

Дата: 21.11.2019 10:40

З метою придбання житла дитині, позбавленій батьківського піклування відповідно з розподілом субвенції з державного бюджету Таїровській селищній раді у 2019 році відповідно до постанови КМУ від 15.11.2017 року №877 пропонуємо власникам нерухомого майна надати свої пропозиції щодо придбання однокімнатної квартири.

Вимоги до житла:

Місце розташування: Одеська область.

- загальна площа 1-кімнатної квартири не менше 31 кв. метр, з яких жила площа на дитину повинна бути не менше рівня середньої забезпеченості громадян жилою площею у відповідному населеному пункті (21 кв.м.);

- наявність у житлі, що придбавається для дітей, необхідних приміщень, зокрема санітарно-гігієнічного призначення.

Власників житла, які бажають продати нерухоме майно, просимо звертатися до: відділу соціального захисту та охорони здоров’я Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради за адресою: (смт. Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 27, тел. (048)773-25-56, 0800 751701.