Результати конкурсу на посади головних спеціалістів, адміністраторів та державних реєстраторів Таїровської селищної ради

Дата: 20.11.2019 15:10

В Таїровській селищній раді пройшов конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування. Минулої п’ятниці кандидати здавали іспити на посади головних спеціалістів, адміністраторів та державних реєстраторів. А саме:

- головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури – 1 од;

- головний спеціаліст відділу організаційної роботи та діловодства – 2 од;

- головний спеціаліст юридичного відділу – 3 од;

- головний спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров’я управління гуманітарної політики –  2 од;

- головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури - 1од;

- головний спеціаліст відділу земельних відносин управління економічного та місцевого розвитку – 1 од;

- головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та комунального майна управління економічного та місцевого розвитку — 2 од;

- головний спеціаліст відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності  –    2 од;

- адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» - 1 од;

- державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» - 2 од.

На вищезазначені посади були подані документи від 12 осіб (Бєлікова А.О., Дек Н.М., Єднакова О.Г., Кліменко С.Ф., Коротченко І.М., Кохан Л.В., Майборода Р.О., Макогонюк А.О. Онопрієнко А.А., Сніжинська О.О., Узун І.В., Хоміна М.І.).

На підставі результатів письмового іспиту конкурсна комісія рекомендувала секретарю селищної ради, т.в.о. селищного голови Ларисі Бурлаці призначення на вищезазначені посади відповідно Бєлікову А.О., Дек Н.М., Єднакову О.Г., Кліменко С.Ф., Коротченко І.М., Кохан Л.В., Майбороду Р.О., Макогонюк А.О. Онопрієнко А.А., Сніжинську О.О., Узун І.В., Хоміну М.І.

Призначення на посади буде здійснено відповідно до чинного законодавства України.

Не на всі посади надійшли заявки від кандидатів. Вакантними залишилися:

- головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури - 1од;

- головний спеціаліст відділу земельних відносин управління економічного та місцевого розвитку – 1 од.

Нагадаємо, 15 листопада також складали іспит претенденти на посади начальників управління гуманітарної політики, відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури, а також відділу фінансового забезпечення управління гуманітарної політики. Надалі претенденти проходили співбесіду. Результати конкурсного відбору будуть відомі найближчим часом.