Пільговики Таїровської громади отримуватимуть відшкодування за витрати на електроенергію

Дата: 19.11.2019 16:07

Цьогоріч Таїровською селищною радою вперше започатковано надання фінансової допомоги на відшкодування витрат за електроенергію пільговим категоріям осіб, які є споживачами ТОВ «Комунсервіс». Надання допомоги здійснюється відповідно до пункту 1.5 Програми «Соціальний захист населення Таїровської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки» (зі змінами).

Відділом соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради до ТОВ «Комунсервіс» направлені листи зі списками осіб, що відкрили карткові розрахунки в Ощадбанку, з метою отримання за формою №2-пільга розрахунків видатків на відшкодування коштів за спожиту електроенергію.

Після відпрацювання отриманої від ТОВ «Комунсервіс» інформації та нарахування належних для відшкодування сум коштів, заявники пільгової категорії найближчим часом отримають зазначену фінансову допомогу.