У Червоному Хуторі утеплюють будинки

Дата: 18.11.2019 11:56

У ж/м «Червоний Хутір» села Лиманка триває утеплення житла. Наразі роботи на фінальній стадії. Загалом будуть утеплені шість фасадів будинків. Утеплення здійснюється мінеральними плитами, а також посиленим та еластичним гідрозахисними шарами. Про це повідомила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

«Утеплення будинків передусім дозволяє зменшити витрати на опалення мешканцям громади. Також за рахунок теплоізоляції у холодну пору року температура в кімнатах буде вищою, а отже – люди менше хворітимуть. Наразі в Україні справжній «бум» з утеплення будинків і наша громада не залишається осторонь» — зазначила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Зазначимо, утеплення фасаду будинку дуже важливе, як для економії енергії затраченої на опалення, так і для захисту від проникнення вологи, звукоізоляції, захисту від вогню. Роботи проводяться за адресами: вул. Лабораторна, буд. 5, 12, 13, 14, 15, 16.

Нагадаємо, У Сухому лимані триває капітальний ремонт вуличних доріг. Наразі вже заасфальтовані вулиці Заводська, Бузкова, Трояндова та Лиманська. На вулицях Абрикосовій, Єкатериненській і Одеській — ремонт ще триває.