В Таїровській громаді триває ремонт вуличних доріг

Дата: 15.11.2019 15:40

У Сухому лимані триває капітальний ремонт вуличних доріг. Наразі вже заасфальтовані вулиці Заводська, Бузкова, Трояндова та Лиманська. Там ремонтні роботи вже завершено. Загалом було облаштовано понад 2 700 м².

На вулицях Абрикосовій, Єкатериненській і Одеській — ремонт ще триває. Там обсяг робіт складе майже 2 000 м². Представники Таїровської селищної ради ознайомилися з перебігом виконання ремонтних робіт на вищезгаданих вулицях.

«Це лише маленькі кроки з перетворення громади на сучасне та зручне місце для проживання. Плануємо створити розвинуту інфраструктуру. Окрім того, маємо, ще багато проєктів, які знаходяться в стадії розробки або виконання», — розповів перший заступник голови Таїровської селищної ради Сергій Безпалько.

Зазначимо, також наразі триває будівництво дитячих майданчиків у громаді та заплановані облаштування пішохідних доріжок та тротуарів.