Кандидати на посади начальників управлінь та відділів Таїровської селищної ради склали іспити

Дата: 15.11.2019 11:36

Кандидати на заміщення вакантних посад Таїровської селищної ради сьогодні склали іспит. Так претендети подаються на начальників управління гуманітарної політики, відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури, а також відділу фінансового забезпечення управління гуманітарної політики.

Результати іспиту будуть відомі протягом трьох робочих днів. Потім кандидати проходять співбесіду. За результатами іспиту, не проходять далі ті кандидати, які набрали менше ніж 50% від максимальної суми балів.