Ситуація із захопленням будинку у Царському селі буде вирішуватися у рамках закону

Дата: 11.11.2019 16:21

Ситуація із захопленням будинку, яка сталася цими вихідними у Царському селі, буде вирішуватися у рамках закону. Сьогодні т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака провела виїзну зустріч зі сторонами конфлікту. В результаті планується детальне вивчення усіх документів та пошук правочинного вирішення ситуації.

«Ми завтра проведемо окрему зустріч із людиною, яка купила цей об’єкт. Наразі усі дії із захоплення будинку є неправомірними, оскільки в ньому мешкає малолітня дитина, яка має право на спадок частини цього будинку. Ми зробимо усе можливе аби ситуація вирішувалася у рамках закону і безпеці дитині більше нічого не загрожувало», підкреслила Лариса Бурлака.

Зазначимо, на місце також виїхали представники служби у справах дітей Таїровської селищної ради та психолог, яка поспілкувалася із дитиною. Наразі стан дівчинки стабільний.

Нагадаємо, у суботу у Царському селі група невідомих намагалася захопити будинок на вулиці Квітковій. Молодики погрожували бабусі та 9-річній дівчинці, які у ньому мешкають. Причиною захоплення майна стало те, що його придбала інша особа. Завдяки втручанню сусідів вдалося відстояти права дитини.