Яскраво та весело: у суботу відбудеться святкування 110-річчя селища Таїрове

Дата: 17.10.2019 11:08

Аніматори, наукове шоу, запальні танці та смаколики – все це чекає на гостей святкування 110-річчя селища Таїрове. Захід проходитиме у цю суботу, 19 жовтня, о 12 годині на Центральному стадіоні.

«Ми запрошуємо мешканців громади та усіх охочих на святкування дня народження селища Таїрове. У цьому році запланована дуже насичена програма, яка буде цікава як дорослим, так і дітям. Святкування триватиме протягом усього дня і гості можуть приєднатися у будь-який час. Чудовий настрій ми забезпечимо», — повідомила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Зазначимо, для гостей заходу буде організовано різноманітні конкурси, сюрпризи, святкова лотерея, виступ зіркового колективу «Fanfara Jam», а по завершенню — феєрверк.