Безпеку в Таїровській громаді контролюватиме спеціальна група швидкого реагування

Дата: 16.10.2019 10:29

У разі виникнення порушень громадського порядку мешканці Таїровської громади мають змогу викликати спеціальну групу швидкого реагування. Сьогодні відповідний договір про співпрацю підписано між Таїровською селищною радою та ТОВ «СОБ ДОЗОР».

«Ми бажаємо аби мешканці громади почували себе в безпеці. У разі виникнення порушень громадського порядку, бійок або неадекватної поведінки зі сторони алко або наркозалежних людей громадяни мають змогу викликати екіпаж охорони за екстреним номером. Окрім того, ця група цілодобово здійснюватиме патрулювання території громади, включно зі святковими та вихідними днями», — повідомила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

У разі порушення громадського порядку необхідно звернутися за номером телефону: +38(097) 644 63 96. Зокрема у рамках проєкту «Безпечне селище» для забезпечення безпеки у дошкільних та шкільних закладах буде встановлено спеціальну кнопку тривожного виклику.