Привітання т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариси Бурлаки зі 110-ю річницею селища Таїрове

Дата: 14.10.2019 12:00

Сьогодні виповнюється 110 років з дня заснування селища Таїрове. З нагоди свята секретар селищної ради Лариса Бурлака привітала усіх мешканців громади.

«Вітаю усіх з нашим спільним святом – днем народження селища Таїрове. Це місце славиться красою, комфортом, найсмачнішим виноградом та гостинністю. Тут живуть чудові люди. З кожним роком селище змінюється, але завжди є до чого прагнути. Бажаю надалі лише розвитку: розбудови інфраструктури, нових спортивних та освітніх об’єктів, а також модернізації медичних закладів. Кожній родині бажаю здоров’я, щастя та добробуту. Зі святом! З Днем селища!» - підкреслила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Святкування 110-ї річниці Таїрове заплановано на 19 жовтня. У програмі заходу: дитячі аніматори, наукове шоу, конкурси, аквагрим, безкоштовна солодка вата, цікаві сюрпризи, диско 80-90-х, виступ зіркового колективу, святкова лотерея, салют.