СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Дата: 07.10.2019 11:25

4 жовтня у Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти. Освітян привітали т.в.о. начальника управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради Ємельянова К.В., керівник районної профспілки працівників освіти  і науки України Пушнова О.Г.
Працівники Таїровського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Сухолиманського ЗЗСО І ступення, КЗ дошкільної освіти «Журавлик» та КЗ позашкільної освіти «Таїровська мистецька школа» отримали грамоти та квіти.
Вихованці КЗ позашкільної освіти «Таїровська мистецька школа» та учні підготували чудові концертні номери і привітання. Усі присутні на святі отримали позитивний настрій і заряд енергії від сяючих очей та посмішок наших дітей.