НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ПРАЦІВНИКАМ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Дата: 27.09.2019 14:25

У цей осінній святковий день прийняли найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня Дошкілля працівники закладу дошкільної освіти «Журавлик» від Управління гуманітарної політики, керівників та вихованців  «Мистецької школи» та Будинку культури.
Вихователь – у цьому слові закладено: вдача, фах, талант, майстерність, любов, відданість. Наші вихователі – прекрасні і неповторні, суворі і уважні, поступливі і непохитні, вміють радіти і бачити прекрасне, незважаючи на різні життєві обставини. Це вони ведуть дитину стрімкими стежками навколишнього світу, навчають першій азбуці життя, доброті, допомагають пізнавати красу довкілля.
Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.
Нехай же на цьому благородному шляху виховання підростаючого покоління Вас завжди супроводжують успіхи. Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення найсокровенніших мрій. Нехай Вам завжди всміхається доля та дарує ще багато світлих днів і щасливих років!
Пам’ятайте, що цікаве та різнобарвне у світогляді дитини формуєте – саме Ви.

З повагою  начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради Ємельянова  К.В.