У Таїровській школі налагоджено систему харчування учнів

Дата: 13.09.2019 15:34

У Таїровській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів налагодили систему харчування. З 10-го вересня учні харчуються смачними та гарячими обідами. Досягти такого результату вдалося шляхом укладання договору з фірмою-постачальником.

«Нам вдалося у досить короткий термін налагодити систему харчування у школі, уклавши договір з фірмою-постачальником. Відтепер учні забезпечені смачними обідами. І це — перший крок. Плануємо забезпечити школу необхідним обладнанням, щоб обіди готувалися безпосередньо у закладі», — підкреслила т. в. о. селищного голови Лариса Бурлака під час відвідування навчального закладу.

Зазначимо, у школі відсутнє кухонне обладнання через те, що попереднім керівництвом влітку не було проведено тендер на його закупівлю. А тендерні процедури на закупівлю кухонного приладдя та меблів проводилися з грубими порушеннями. Таке рішення оголосила постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

За словами т. в. о. селищного голови Лариси Бурлаки, для розв’язання цього проблемного питання буде проведено новий тендер на закупівлю необхідного кухонного обладнання для школи.