Таїровська селищна рада звертається до громадян!

Дата: 04.09.2019 19:58

Шановні мешканці Таїровської громади!

Останнім часом у нашому ОТГ відбуваються не зрозумілі нам речі. Ніхто не хоче нам відповісти правдиво, що саме відбулося у Таїровській селищній раді 22 серпня.

Напевно в зв’язку з цим 27 серпня заяву по особистому бажанню про звільнення написали 6 осіб. Такі як: головний спеціаліст юридичного відділу, в. о. головного спеціаліста юридичного відділу, т.в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер та в.о. головного спеціаліста відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності. Причини звільнення з цих посад невідомі.

Хочемо звернути Вашу увагу, що Таїровська селищна рада продовжує свою роботу, нічого не зупинялося, продовжується виконання проектів, постачання бюджету не зупинилося. Найближчим часом буде відкрито конкурс на посади, які звільнились. Віримо, що скоро у нашій ОТГ нарешті наступить мир та спокій, щоб люди змогли працювати на повну силу, допомагати процвітати нашій землі і ніхто не зможе цьому поставити паркани.