15 Лютого, 2022 р., 14:53
Шановна громада! Щиро хочемо "подякувати" нашим юним дизайнерам-ланшафта! Так учора, 14.02 у парку біля пам'ятника Василю Таїрову було з коренем вирвано урну поряд з лавкою.
25 Січня, 2022 р., 14:19
Шановні мешканці Таїровської Громади! Завдяки функції GPS моніторингу представляємо до вашої уваги звіт про роботу снігоприбиральної техніки за 24 січня 2022 року.
24 Січня, 2022 р., 09:24
Як повідомляє служба автомобільних доріг в Одеській області за інформацією Гідрометцентру Чорного та Азовского морів з 11:00 ранку 24 січня у центральній частині Одеської області пройдуть опади у вигляді снігу. Від 20:00 очікується сніг по всій території області. Можлива хуртовина. Пориви вітру вранці та вдень сягатимуть до 17м/с.
18 Січня, 2022 р., 10:12
Гідрометцентр Чорного та Азовського морів попереджає про небезпечні метеорологічні явища та II рівень небезпеки (помаранчевий) — в Одесі оголошено штормове попередження. Найближчими 1-2 години очікується північно-західний вітер, 25-27 м/с. Така погода утримається у першій половині дня. Прохання бути пильними, максимально обмежити переміщення та поїздки, особливо літніх осіб, дітей та вагітних жінок. Прохання не залишати транспортні засоби під деревами та лініями електропередач, обережно пересуватися під деревами – внаслідок дощу та сильного поривчастого вітру можливе падіння гілок та кабелів
13 Січня, 2022 р., 20:06
У зв'язку з необхідністю проведення низки ремонтних робіт 14 січня з 09:00 до 22:00 буде припинено подачу води в Одесі та області наступним споживачам: с.Лиманка, с.Совіньйон, с.Чорноморка, Царське село; с.Олександрівка, Обласна психіатрична лікарня №2; вул.Хімічна, Промислова, Степова, Йоганна Генна, Танкістів, Перша, Столпова, В.Кирилова, Селекційний інститут.
31 Грудня, 2021 р., 09:08
Шановні жителі Таїровської Громади!